statystyki szczegółowe

Aktualności

7 i 8 kolejka I Ligi Dolnośląskiej Trampkarza

• autor: grom108, 2016-11-02 13:38

W siódmej kolejce przyszło nam się zmierzyć z liderem rozgrywek drużyną Zagłebia Lubin . Zespół ten  mógł pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym który po 6 kolejkach nie stracił żadnej bramki a strzelił ich ponad pięćdziesiąt . Chłopcy rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę , którą przegrywaliśmy nieznacznie 1:0 grajac w piłkę i kilkukrotnie stwarzając sobie sytuacje podbramkowe. Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani żeby spróbować poszukać swojej bramki ale to rywal okazał się skuteczny wykorzystując nasze indywidualne błędy . Wszystkich czeterech goli jakie straciliśmy można było zapobiec przy odrobinie koncentracji , której zabrakło w tych decydujących momentach . Zabrakło również zimnej krwi pod bramką rywala w sytuajach , które tego dnia sobie stworzyliśmy.

Mecz z Oławą był meczem , który należało zwyciężyć jeśli chcemy liczć się w walce o 5,6 miejsce, które da nam utrzymanie w lidze. Cel został wykonany i wygraliśmy z gośćmi 5:0 a wynik mógł być jeszcze bardziej okazały jeśli byli byśmy bardziej skuteczni pod bramką rywali . Nad tym elementem musimy i będziemy pracować,  ponieważ sytuacje bramkowe stwarzamy sobie ale często nie poptrafimy ich skutecznie wykończyć .