statystyki szczegółowe

Aktualności

Liga Dolnośląska Trampkarza

• autor: grom108, 2017-06-21 20:22

Naszym kolejnym przeciwnikiem w ligowych zmaganiach było Zagłębie Lubin . Cały mecz zespół ten był stroną dominującą mimo , że to my pierwsi wyszliśmy na prowadzenie po udanej kontrze zespołu zakończonej golem Bartka Siwińskiego . W początkowej części meczu mieliśmy jeszcze trzy podobne sytuacje ale niestety ich nie wykorzysaliśmy . Z minuty na minutę to przeciwnicy stwarzali sobie coraz to wiecej okazji do strzelenia bramki i mecz zakończył się naszą porażką 3:1. Tydzień później czekał nas wyjazd do Jeleniej Góry . Chociaż przegrywaliśmy już 2:0 to udało nam się odrobić straty i ostatecznie wygraliśmy 3:2 a wynik mógł być okazalszy gdyby zostały wykorzystane wszystkie sytuacje , które stworzyliśmy sobie w koncówce meczu gdzie przeciwnik otworzył się przez co narażał się na nasze kontrataki . W pojedynkach z drużynami z Wrocławia remisujemy 2:2 z drużyną WKS Śląska Wrocław po golach Łukasza Móla i Bartka Górskiego i grając w osłabionym składzie bez trzech podstawowych zawodników przegrywwamy na wyjeździe 4:1 z Śląskiem Wrocław S.A a bramkę honorową stzelił Kacper Cymerman .

W kolejnym meczu podejmowaliśmy lidera rozgrywek Zagłębie II Lubin i niestety mecz ten skończył się naszą wysoką porażką 9:0 i olbrzymią dominacją przeciwnika na boisku .

Po surowej lekcji jaką otrzymaliśmy od młodszych kolegów z Zagłebia przyszło nam rozegrać ostatni mecz ligowy z walczącą o utrzymanie w lidze  drużyną z Bolesławca . Eskadra postawiła nam trudne warunki i szybko wyszłą na prowadzenie po gou strzelonym bezpośrednio z rzutu rożnego . Pod koniec pierwszej połowy po składnej akcji oskrzydlającej i dośrodkowaniu Bartka Górskiego bramkę wyrównująca zdobył Bartek Sobcczyński . W przeciągu całego meczu byliśmy stroną przeważającą ale nasze akcje skutecznie były zatrzymywane przez dobrze grającą linie obrony drużyny z Bolesławca . Dobre spotkanie rozegrał w drużynie przeciwnej nasz były zawodnik Kacper Strzelecki .

1 ZAGŁĘBIE II LUBIN 11 9 1 1 43:9 28
2 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 10 8 1 1 41:12 25
3 ZAGŁĘBIE LUBIN 10 8 0 2 50:13 24
4 MIEDŹ LEGNICA 11 7 1 3 42:13 22
5 KARKONOSZE JELENIA GÓRA 10 6 0 4 27:18 18
6 FC Wrocław Academy 11 5 1 5 24:24 16
7 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 11 3 3 5 21:31 12
8 WKS ŚLĄSK WROCŁAW 10 3 2 5 20:33 11